Ми віримо в своїх колег і даємо можливості нашим співробітникам перейняти знання від найсильніших експертів компанії в області маркетингу та продажів, ведення проєктів, рекрутингу, а також навички лідерства, управління та командоутворення.

Для тих, хто тільки хоче приєднатися до колективу висококласних спеціалістів, в Хаскі проводиться програма авторського навчання, після завершення якої шанси кандидата на успішне працевлаштування зростають.

Як швидко влитися в колектив?

Очевидно, що приходячи на нове робоче місце, ми відчуваємо внутрішнє хвилювання, і не завжди позитивне.

А для того, щоб тобі було не страшно, адаптація до робочого місця проходила легко і позитивно, ми розповімо, як же це відбувається у нас і з чим ти зіткнешся:

  1. За тобою буде закріплений відповідальний співробітник (профі в адаптації :)), який відразу введе в курс справи і щовечора буде відповідати на всі питання, допомагати освоїти матеріал і розібратися в нюансах роботи.
  2. В перший же день ти отримаєш весь матеріал, який тобі знадобиться для навчання. Не потрібно додатково десь шукати літературу – все у тебе вже буде.
  3. Прописаний твій особистий план навчання у Trello, який буде орієнтувати тебе, де і в який час ти повинен бути: на зборах або на зустрічі, дивитися відео навчальний ролик, або читати корисну інформацію.
  4. Перед тим, як ти сам почнеш виконувати робочі завдання, з тобою програватимуться живі кейси, в яких ти зможеш для себе пропрацювати варіативність прийняття рішень.
  5. Ми прекрасно знаємо як важливо, для розвитку і впевненості отримувати якісний зворотній зв’язок. Тому, після кожного виконаного тобою завдання, тобі буде наданий зворотній зв’язок, який допоможе швидко освоїтися на посаді, і розвинути свої софти і харди)
  6. У тебе буде можливість так само проявити свою креативність, виконуючи кейс- творче завдання, яке допоможе тобі чітко прояснити картину твого майбутнього в компанії.
  7. Розроблений тренувальний тест, в кінці тижня, дозволить розкласти по поличках, всю отриману інформацію за тиждень, і остаточно зрозуміти що ще важливо підучити або утвердиться в тому, що у тебе все схвачено)
  8. І в кінці тижня – зріз знань, до якого ти вже підготовлений, дозволить чітко зрозуміти на скільки ти освоїв інформацію, і вже є готовим фахівцем, і готовий приступати до повноцінного виконання функціоналу, так би мовити: «вийти у вільне плавання».
  9. На випробувальний період за тобою закріплюється ментор і / або керівник, який протягом двох/трьох місяців буде допомагати освоїти всі тонкощі і нюанси твоєї діяльності, майже 24/7.
  10. Ну і підтримка, постійна допомога від колег гарантована, тому що кожен розуміє на скільки важливий період входження в посаду.

Тепер справа за малим – відправити резюме і влитися в колектив. Як? Детальніше кілька рекомендацій.

Без паніки

Якщо ти наділяєш якусь справу надзвичайною важливістю, велика ймовірність того, що ти перехвилюєшся і не впораєшся. Завжди повинен бути план В, тоді не буде надзвичайної тривоги при прагненні до плану А.

Якщо нервозність не проходить – використовуй перевірений психологічний трюк: уяви найжахливіший результат подій. Доведи фантазію до абсурду, змирися з цим результатом. Подумай, що ти будеш робити в такому випадку. Потім розслабся і видихни. Тобі вже більше нема чого боятися.

Віра в себе

Наше ставлення до себе віддзеркалює у відносинах з оточуючими. Якщо твоє уявлення про себе завжди позитивне, ти будеш залучати позитивні емоції інших людей. І навпаки: якщо ти бачиш себе в негативному світлі, тобі буде складно переконати інших ставитися до тебе добре.

Твоя внутрішня впевненість у тому, що все складеться добре – це запорука успіху

Знаходимо загальні інтереси

Завдання – вникнути в інтереси співробітників, в їх характери. Став питання по роботі, проси допомоги, експертну оцінку, дякуй щиро. Всі люблять відчувати себе героями і порадниками.

Дякуємо

Висловлюючи щиру вдячність допомоги і радість, ти даси зрозуміти оточуючим, що вони рухаються в правильному напрямку і їх вкладений час і ресурс обов’язково принесуть користь.

Підтримуємо позитивну атмосферу і зацікавленість

Працюємо

Ну і звичайно ж, ти прийшов на нове місце займатися саме цим, і перший час доведеться зіткнутися з великою кількістю нової інформації. Зосередься на ній! І гарного робочого дня.