Якщо є бажання спробувати свої сили і працювати в молодій і перспективній команді, показувати результати з першого дня роботи, тебе надихають виклики та цікаві проекти – Хаскі ідеальна компанія для цього.

Надсилайте Ваше резюме через форму «подати резюме». Якщо в списку вакансій немає тієї, що відповідає Вашому досвіду і освіти, надішліть своє резюме на вказану адресу і в темі листа напишіть бажану посаду.

У супровідному листі опишіть бажані обов’язки, свої навички та досвід, а також вкажіть, у якому підрозділі Ви хотіли б працювати.

Грамотно складене резюме та супровідний лист допоможуть нам зрозуміти Ваші очікування і зв’язатися з Вами у випадку, якщо з’явиться відповідна вашому досвіду та знанням вакансія.

Рекрутер запрошує вас на співбесіду після розгляду резюме. Час розгляду резюме в середньому займає 1-3 дні. В разі непроходження вашого резюме відповідь компанії буде надіслана на вашу пошту. Запрошення на співбесіду проводиться через телефон.

Ви можете пройти співбесіду зі свого дому (по скайпу), або вас запросять в офіс для живого спілкування.

Співбесіда займає в середньому 30 хвилин. Вона містить як інтерв`ю (питання-відповідь), так і кейсові завдання, що допоможуть вам проявити свої знання, вміння та навички.

Співбесіду проводить керівник відділу вашої вакансії за участю дирекції компанії (1-3 людини).

В м.Києві финальні співбесіди проводяться в офісі компанії, в інших містах - по скайпу (відеоспівбесіда).

Співбесіда займає, в середньому, 30 хвилин. Вона містить як інтерв"ю (питання-відповідь), так і кейсові завдання, що допоможуть вам проявити свої знання, вміння та навички.

Зворотній звязок по співбесіді надається в день співбесіди до 18:00 по телефону, що вказаний у вашому резюме.

Після співбесіди з рекрутером, ви отримаєте або запрошення на фінальну співбесіду, або відмову.

Після фінальної співбесіди, ви отримаєте або запрошення на навчання від нашого HR-Директора, або відмову від рекрутера.

Навчання проходить кожен кандидат, після успішної фінальної співбесіди. Воно триває 5 робочих днів (зазвичай, з понеділка по п’ятницю включно). Його проводить HR-Директор компанії.

Навчання проходить в офісі компанії м. Києва (кандидатам з регіонів надається місце для проживання).

Вам надається графік навчання і усі необхідні матеріали.

Теорія направлена: на загальну інформацію про компанію (цінності компанії, місія, історія, термінологія) та особливості вакансії (посадова інструкція, методологія роботи відділу, особливості роботи в програмах та інше).

Практична частина навчання містить: кейси на практичне відпрацювання матеріалів, завдання, присутність у відділі вашої вакансії, прийняття участі у всіх етапах майбутньої роботи зі зворотнім зв’язком по вашій успішності від керівника відділу.

Навчання завершується атестацію, яку проводить директор компанії за участю HR-Директора компанії та керівника відділу.

Оффер на співпрацю надається після успішного навчання HR-Директором компанії.

За кожною вакансією закріплений випробовувальний термін у 2 або 3 місяця.

Для комфортного проходження випробовувального терміну, у перший місяць співпраці надається послуга менторства та щомісячні тети з HR-Директором (з приводу вашої адаптації в компанії) та керівником відділу (з приводу вашої адаптації в роботі).